Angeliny biustu pożegnanie

mihauDziś rano dobiegła mnie tragiczna informacja. Skrzętnie ukrywana tajemnica ujrzała w końcu światło dzienne i zepsuła humory wszystkim fanom amerykańskiego kina i reszcie tych, którym nie obojętny los piękna. Angelina Jolie – jedna z najseksowniejszych aktorek świata i kobiet w ogóle, ogłosiła na łamach New York Times’a, że poddała się mastektomii. Ta wywołująca ciarki na całym ciele nazwa, skrywa jeszcze bardziej przerażające znaczenie. Jest to zabieg usunięcia piersi. USUNIĘCIA. CAŁKOWITEGO USUNIĘCIA.

Tak oto żegnamy się z tym, czym Angelina oczarowywała nas raz po raz, czym kusiła, rozpalała wyobraźnię. Coś co sprawiało, że każdy mężczyzna (a i nie jedna kobieta zapewne) nagle chciał zostać rodzicem szóstki dzieci i wcale nie przeszkadzałoby mu to, że każde z nich jest innego koloru skóry. Coś co spowodowało, że sam Brad Pitt porzucił jedną z najlepiej starzejących się gwiazd Hollywood – Jennifer Aniston.

Angelina_Jolie_See_Through_Breasts_PicMówimy „do widzenia” piersiom, które były powodem niejednej pierwszej erekcji. Tym o których powstawały poematy, chowane skrzętnie po szufladach domowych wieszczów. Tym, których fotografie przez lata dźwigały niezliczone ilości śliny i innych płynówa3f758703a125ec968a7653a1d5aed66aj-14 ustrojowych…

Opłakujemy bliźniacze cuda, dla których powstawały najgłośniejsze scenariusze. Te, które wyżywiły trójkę wspaniałych dzieci. Te, które dzierżył w dłoniach sam Antonio Banderas. Te, za które niejeden zrobiłby wszystko.

Powód był jednak bardzo poważny, więc trochę łatwiej nam się z tym pogodzić. Angelina obawiała się raka, teraz obawia się dużo mniej.

Będę za nimi tęsknił, choć wiem, że pojawią się zastępcze. Jednak jak dobrze by nie były wykonane, nic nie odda uroku naturalnych JolieBoobs, którym perfekcyjnie brakowało perfekcyjności.

Współczuję również cudownej Angie bólu, przez który musiała przejść. Zarówno tego fizycznego jak i psychicznego, który z pewnością dorównywał rozmiarom temu pierwszemu, jeśli nawet nie był większy. Decyzja, choć wydaje się na pierwszy rzut oka prosta, na pewno prosta nie była.

Angelina swoją deklaracją sprawiła, że kobiety zaczną się zastanawiać, martwić, rozmyślać. To dobrze.

Kolejny też raz przekonujemy się, że ludzie, którzy z pozoru mają wszystko, często stają w sytuacji bez wyjścia, w której ich status i pieniądze są bezużyteczne. Szkoda tylko, że tym razem spotkało to osobę, która na to nie zasługuje.

Choć Angelina nie straciła swojego talentu i zapału, mam dziwne uczucie, że nagle jest czegoś mniej na świecie. Dlatego jeszcze raz żegnam się z biustem Jolie, oglądając ulubione rozbierane sceny z nim w roli głównej. I to też polecam wam, kochani.

I płaczcie do woli. Dziś można.

Angelina Jolie - Original Sin - 1_2WC

Angelina Jolie & Elizabeth Mitchell - Gia - UR - 3_3WC

Żegnajcie.

Na zawsze.

Reklamy

About Michał Gaca

Własny pogląd na Cudze sprawy.

Posted on Maj 14, 2013, in Aktualności, O wszystkim i o niczym and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. W Gii chyba najlepsze…

Walnij komcia!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Pokolenie Ikea

Cześć. Jestem Piotr C. Jestem blogerem, pisarzem i opowiadam historie.

KULTURĄ W PŁOT

To nie jest blog dla głupich ludzi

%d blogerów lubi to: